بیوگرافی - زندگی شخصی

زندگی شخصی

در بامداد 7 اسفندماه سال 1364 در یک خانواده با پیشه تجارت در شهر قم به دنیا آمدم.البته پدرم تحصیلات عالیه ساختمان از مدرسه عالی ساختمان داشته و در سازمان جهاد سازندگی مشغول به فعالیت بوده اند.

کودکی

دوران کودکی من سرشاز ار لحظات مواجهه با داستان های جذاب کودکانه بوده و بی شک می توانم بگویم یکی از کامل ترین کتابخانه های قصه های کودکانه آن زمان را داشتم.مقطع ابتدایی خود را در دبستان طلوع آزادی خیابان شهید بهشتی قم و سال آخر آن را در دبستان فضیلت با رتبه ممتاز در تمام پایه ها به پایان رساندم.از سال 1374 رشته ورزشی کاراته را زیر نظر استاد سید علی خلیلی در باشگاه استقلال قم آغاز نمودم.

نوجوانی

دوران نوجوانی با محوریت تحیصیل در مقطع راهنمایی و در مدرسه امام حسن مجتبی (ع) شهر قم با رتبه ممتاز ادامه یافت.تنها تفریح آن روزهای من مطالعه و انجام ورزش کاراته در باشگاه طاهریان و کانون بسیج جوانان زیر نظر استاد و مربی خوب و با اخلاقم آقای حسن سلطانی بوده و در سال 1382 موفق به دریافت کمربند مشکی شدم.

جوانی

دوران دبیرستان و پیش دانشگاهی من در دبیرستان های مبعث و شاهد حضرت علی اکبر(ع)سپری و همچون تمام هم دوره ای های آن روزهایم مملو از استرس های کنکور بوده و به مطالعه در کتابخانه حضرت آیه العظمی مرعشی نجفی قم سری شده است.ورزش کاراته و کلاس های تقویتی زبان تنها تفریحاتی است که از آن دوران به یاد دارم.

در سال 1387 نیز با دختری از خانواده ای اصیل و مذهبی ساکن شهر قم آشنا و ازدواج کرده و و ثمره این ازدواج فرزند عزیزم محمد یونا می باشد و از آن روز تا کنون تمام لحظات بوی محمد یونا به خود گرفته است.

تمام دوران عمرم در یک نگاه

شاید بهتر است این سئوال از مادر و همسرم پرسیده شود ولی بی شک خلاصه در مطالعه، اندکی ورزش و در سالهای اخیر تحقیق و تدریس و مشاوره شده است.

علایق

بی شک علایق من در زندگی شخصی به دلیل گره خوردن در زندگی آکادمیک مطالعه و کسب علوم جدید و رشته تخصصی خودم بوده و لی اگر بخواهم به علایق شخصی خود اشاره کنم : قدم زدن در طبیعت، تجربه زندگی در روستا های مختلف و همچنین پرورش گل شمعدانی از مهمترین علایق من به شمار می آید.

اردوهای قدیم

دبستان های دهه شصت و میزهای سه نفره و شیک (:

روزهای کودکی

حضرت پدر

کاراته و اشتیاق زیاد من

شروع نوجوانی و مثلا خیلی تیپ زدم

و این هم جواااااانی

کلاس دوم دبستان

کلاس سوم دبستان