بیوگرافی - زندگی آکادمیک

مقطع کارشناسی

 سال ۱۳۸۳ تحصیلات خود را در دانشگاه قم در رشته مدیریت صنعتی آغاز نموده ام و موفق شدم در این دوره با کسب رتبه برتر فارغ التحصیل شوم.

 مقطع کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات از دانشگاه تهران با کسب رتبه برتر ورودی و دفاع پایان نامه با درجه عالی ادامه ساز سیر علمی اینجانب بوده است.

 همچنین دریافت مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش استراتژیک از مرکز پیام نور- تهران غرب همراه با کسب معدل برتر از دیگر فعالیت‌های این جانب در این مقطع تحصیلی بوده است.

 دکترای تخصصی

مقطع دکترای تخصصی خود را نیز در رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات ادامه داده‌ام و  انجام فعالیت‌های تحقیقاتی،  حضور در مجامع علمی معتبر، انجام پژوهش‌های میان‌رشته‌ای با تکنیک های ریاضی، چاپ و انتشار مقالات و کتب با همکاری اساتید برجسته این رشته در نشریات و انتشارات معتبر داخلی و خارجی از مهمترین فعالیتهای این جانب در این مقطع تحصیلی بوده و انشاءالله ادامه دار خواهد بود.

 بی شک هر آنچه حاصل شد نتیجه زحمات اساتید گرانقدر و دانشمندی است که طی این سالها برای من زحمت فراوان کشیده و به همین دلیل از ذکر توانایی‌های علمی محدوده خود در حضور دریای بیکران علم اساتید گرانقدر ناتوانم.

دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه علوم و تحقیقات

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

دانشگاه سراسری قم

کلاس های درس دانشگاه قم

دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان

دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه تفلیس

روزها و کلاس های دانشگاه تهران

دانشگاه علوم پزشکی کاشان