اساتید

بیوگرافی – اساتید

اساتید

شکل گیری شخصیت علمی هر دانشجو بی‌شک حاصل تلاش معلمان و اساتیدی است که در طی سالیان متمادی همچون شمع اب شده تا روشنا بخش و گرما بخش محفل علمی شاگردان خود باشند به پاس بزرگداشت مقام رفیع این عزیزان در این بخش تا آنجا که حافظه ام یاری می‌کند به ذکر نام این  بزرگواران اشاره می کنم.

مقطع دبستان

آقایان باقری، صالحی، رضایی، توسلی،  بیطرفان، سرآبادانی، گلستانی، نورعلیپور، محرابی، رضایی و بخشی.

مقطع راهنمایی

آقایان خدیوی، کریمی، دفتری، گلبان.

مقطع دبیرستان

آقایان رضاییان، اسدی، کفلو.

دوره دانشگاه

اساتید گرانقدری چون زنده یاد دکتر میر بهادر قلی آریانژاد، دکتر احمد جعفرنژاد، دکتر سید محمد سید حسینی، زنده یاد دکتر محمود صارمی، دکتر محمدرضا تقی زاده، دکتر منصور مومنی، دکتر سهراب خلیلی شورینی،  دکتر محمود البرزی، دکتر حسین وظیفه دوست، دکتر رضا رادفر،  دکتر عباس طلوعی اشلقی،  دکتر محمدرضا صادقی مقدم، دکتر امیر افسر و بسیاری از عزیزان دیگر که در این سالها توفیق شاگردی در محضر ایشان را داشتم.

همچنین در این راه از استاد گرانقدرم سرکار خانم دکتر فاطمه ثقفی که همواره راهنما و همراه پژوهش های تحقیقاتی اینجانب بودند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

اساتید فقید

پروفسور میربهادر قلی آریا نژاد – پدر علم تحقیق در عملیات ایران و استاد راهنمای فقید مقطع کارشناسی ارشد من که متاسفانه افتخار دفاع در محضر ایشان پیدا نکرده و همواره جلسات و راهنمایی های ایشان و یاد و خاطره این استاد بزرگ در ذهن من روشن است.

دکتر مسسعود رضایی،‌دکتری تخصصی مدیریت صنعتی

دکتر محمود صارمی – یاد کلاس های پرشور کنترل کیفیت آماری و مهندسی مجدد فرایندهای کسب و کار ایشان در دانشگاه تهران و دریافت دو نمره 20 از ایشان همواره در یاد و خاطره من ماندگار است.